Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to skomplikowany proces składający się z wielu różnych czynników, my pomożemy Ci się z tym uporać.


Kiedy Twoja działalność ma już swoje miejsce w Internecie, warto zadbać, by jak najwięcej osób mogło dotrzeć do Twoich stron. O ile można wykupywać reklamy, to wciąż jednak najskuteczniejszym sposobem dotarcia do osób, dla których masz coś cennego do zaoferowania, jest pozycjonowanie naturalne w wyszukiwarkach internetowych - w szczególności Google.

Właśnie pozycja Twojej witryny w wynikach wyszukiwania ma kluczowe znaczenie. Wyobraź sobie, że organizujesz wydarzenie tematyczne - nie ważne, czy to spektakl teatru alternatywnego czy informatyczny meet-up. Jeśli w Google podanie hasła "spektakl alternatywny" lub "meet-up" (+ nazwa miejscowości) nie zwróci wyniku na pierwszej stronie - to jaka jest szansa, że ktoś przejrzy kolejne strony? Jak często sam korzystasz z dalszych wyników wyszukiwania? Według badań, na dziesiąty w kolejności wynik wchodzi już tylko 11% szukających. Już wiesz, dlaczego wysokie umiejscowienie w wynikach jest tak ważne?

Dzięki naszej wiedzy o działaniu mechanizmów rankingowych, Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach każdego zapytania, które choć trochę zahacza o Twoją dziedzinę. Kluczowymi w SEO (search engine optimalization) czynnikami są naszym zdaniem:

  • odpowiednie metadane i dobrze zoptymalizowany kod HTML,
  • forma treści na stronie, dostosowana pod słowa kluczowe,
  • aktywne rozprzestrzenianie odnośników do Twojej witryny,
  • mobilna wersja strony.

Co nie oznacza, że to wszystko, co potrafimy zrobić! Prawdziwy szef kuchni nie zdradza wszystkich swoich sekretów! ;) Ale kiedy Twoja strona będzie rosnąć w wyświetlenia dzięki naszym działaniom, nie będziesz już chciał zadawać pytań! Przekonaj się!

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.
Interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji internetowych
Skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych
Framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu Model-View-Controller.
Vue.js należy do rodziny najbardziej popularnych frameworków JavaScript służących do budowania interfejsów użytkownika.
Obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych
System zarządzania relacyjnymi bazami danych.
MariaDB to system zarządzania bazami danych wykorzystujący język SQL

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up