Identyfikacja wizualna

Opracujeny identyfikację wizualną Twojego biznesu w oparciu o charakter i skalę jaką działasz.


Każdy chce się jakoś wyróżnić - to oczywiste. Konkurencja na rynku jest spora, więc trzeba zadbać o to, by klient wybrał właśnie naszą ofertę. Jakość i zakres tego, co mamy do zaoferowanie klientowi jest istotna, bo byle czego nikt nie kupi. Ale człowiek to wzrokowiec - klienta trzeba więc złapać za oczy, by skusił się właśnie na nasze propozycje dla niego. Identyfikacja wizualna pozwala potencjalnemu kontrahentowi lub innemu zainteresowanemu szybko skojarzyć sobie naszą działalność i rozpoznać ją w gąszczu informacji zalewających nas wszystkich każdego dnia.

Nie można tego jednak planować identyfikacji wizerunkowej byle jak, bez zastanowienia i wzięcia pod uwagę mnóstwa aspektów. Przykłady można wymieniać bez końca: jeśli mamy stronę, trzeba zadbać o spójność wizerunku - nie może być tak, że na naszej stronie internetowej używa się logotypu o jednym wyraźnym kolorze, a kolorystyka reszty strony kontrastuje z nim w sposób, który dosłownie razi w oczy i zniechęca do siebie przyszłego klienta.

Do tego należy też wziąć pod uwagę profil działalności, dla której projektuje się identyfikację wizerunkową - dostojny prawnik powinien używać kolorów pastelowych, wręcz stonowanych, które będą od razu kojarzyć się z powagą należną takiemu zawodowi. Do tego kształty na witrynie powinny być raczej klasyczne, symetryczne, proste lub obłe, a treści regularnie uporządkowane. Pstrokaciznę, jaskrawe barwy, płynne linie można zastosować np. dla witryny przedszkola.Takie bowiem kontury i kolory brzmią jak spontaniczność i kreatywność, które placówka ta powinna wyzwalać w dzieciach, a przy tym zapowiadają dobrą zabawę :)

Każdy umie rozpoznać sprzęt Apple'a od konkurencji - to właśnie zasługa silnej identyfikacji wizualnej. Jeśli chcesz być jak giganci - FlexMind ci w tym pomoże!

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.
Interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji internetowych
Skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych
Framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu Model-View-Controller.
Vue.js należy do rodziny najbardziej popularnych frameworków JavaScript służących do budowania interfejsów użytkownika.
Obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych
System zarządzania relacyjnymi bazami danych.
MariaDB to system zarządzania bazami danych wykorzystujący język SQL

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up